• Wpisów: 24
  • Średnio co: 83 dni
  • Ostatni wpis: 5 lat temu, 23:13
  • Licznik odwiedzin: 4 874 / 2079 dni
 
rockme1d
 
blondy domi[1].jpg


Caroline Martha Rose (ksywa. Carli, Carol, Line, Sunny)- ur. 1.II.94 roku. Blondynka o niebieskich oczach. Mieszkała w UK, ale w wieku 4 lat przeprowadziła się do Polski. Jest bardzo ambitną, szaloną i utalentowaną nastolatką. Zamierza studiować prawo, gra na skrzypcach, gitarze i pianinie, śpiewa i tańczy. Jednak to dziewczyna ciut nieśmiała. Na imprezy chodzi ze swoją grupką, która została stworzona lata temu. Ma własne zasady, nie da się stłamsić. Regularnie pisze pamiętnik. Siostra Amanda, matka Ann (Anna), ojciec Francesco (jest z Hiszpanii ;) )

“Dopóki walczysz jesteś wygranym dla wszystkich, którzy przegrali”Ma kociaka Sammiego (Brytyjski kot niebieski):
kot-poduszka-brytyjski[1].jpg


______________________________________________________

effy--487968l[1].jpg(Tak to jest Effy ze Skinsów :P )

Christine Sarah Moore (ksywa. Chrisy, Christ, Moon)- ur. 31.XII.93 roku w Norwich (UK) gdzie zamieszkała na stałe. Studiuje psychologię w Londynie. Jest odważna jak mało kto i zawsze broni swoich znajomych. Nie da jej się nic udowodnić jeżeli nie ma się na to dowodów. Słucha AC/DC, Guns'n Roses i innych podobnych zespołów. Jest jednocześnie dziewczyną bardzo zabawną, która łatwo wpada w śmiech, a kiedy zacznie- nie może przestać.

“Nie kłóć się z idiotą. Sprowadzi Cię do swojego poziomu i pobije doświadczeniem.”


______________________________________________________

482521_592406457451319_1214204843_n[1].jpgKaty Winehouse (ksywa. Kat, Catty)- ur. 19.VI.94 roku w Cambridge, zamieszkała w Norwich, a następnie w Londynie. Studiuje. Jest stylistką. Brunetka o brązowych oczach i miłym, sympatycznym usposobieniu. Jest szalona, wesoła, niezbyt inteligentna i zakłopotana. Często czuje się samotna. Popada niekiedy w depresję, zamyka się w swoim pokoju na kilka godzin i wypłakuje swoje smutki pisząc liczne piosenki. Gra na gitarze i robi wspaniałe fotografie.

“Przechodź spokojnie przez hałas i pośpiech i pamiętaj, jaki spokój można znaleźć w ciszy. O ile to możliwe, bez wyrzekania się siebie, bądź na dobrej stopie ze wszystkimi.”


Ma psa Rockiego rasy Papillon:
blog_nj_4808368_7405196_sz_papillon_pup[1].jpg

______________________________________________________
popkorn.pl_erotyka_ruda_150987[1].jpgGwendolyn Rue Merrick (ksywa. Gwen, RedHead)- ur. 21.II.94 roku, zamieszkała w Londynie. Ma rude włosy i nie lubi jak ktoś jej dokucza z tego powodu. Obżera się ile może jednak nigdy nie tyje. Jest strasznie zabawna. Sypie kawałami jak z rękawa. Pracuje razem z Katy jako stylistka. Uwielbia zimę. Ma chłopaka, ten związek staje się poważny. Ma tatuaż na lewym przedramieniu. Wszyscy jej zazdroszczą włosów, miewa  ona jednakże kompleksy na ich punkcie. Ma starszego brata, Kevina, który pracuje w USA.

“Niech twoje osiągnięcia, zarówno jak i plany, będą dla ciebie źródłem radości.”


______________________________________________________


Oraz nasi uroczy chłopcy z 1D:
Harry, Zayn, Liam, Louis, Niall ♥♥♥
1d[1].jpgoraz pojawią się postacie drugoplanowe (mniej ważne), których tu wam nie opiszę ^^


Czekajcie :*
Love from
ME :D

  •  
  • Pozostało 1000 znaków
Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego